Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Adwokat

Adwokat Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy rutynowego przedstawiciela. Nasz biegły zespół tworzą prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że żaden prawnik nie może mieć do czynienia wszystkimi dziedzinami prawa, zatem angażujemy autorytety od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda kolejna sprawa z dziedziny prawa jest dla kancelarii Ius Cogens niezwykle istotnym dośwadczeniem, które wypracowujemy w każdym dniu pracy. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść jednostkowo. Dbamy o prywatność naszych Klientów i robimy co w naszej mocy, aby im pomóc.

W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu dysponują wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często bardzo delikatne i osobiste sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w trudnych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens oferuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy.

W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

Szczegóły strony www.adwokat-torun.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokat-torun.eu:

Adwokat

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 11 Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: