Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Escape Room

Escape Room Zapraszamy do Domu Kłódek, w którym czeka na Was ogromna liczba atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 oryginalnych pokoi. Gra z gatunku Escape Room to atrakcja na najwyższym poziomie dla dzieci i nie co starszych. Nasz lokal to niezwykłe miejsce, w którym liczy się jednocześnie logiczne i niestandardowe myślenie. Gwarantujemy najlepsze ceny i pokoje o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Escape Room to gra polegająca na rozwiązywaniu zagadek. Celem każdej gry, ustalonej na czas 60 minut jest wyszukanie klucza do drzwi wyjściowych. Razem próbujecie odszyfrowywać następujące zamki i łamać co raz to bardziej zaawansowane kody. Czas nie jest tu Waszym sprzymierzeńcem. Stworzyliśmy dla Was interesujące scenariusze i niebanalne rozwiązania. Mistrz Gry, strzegący Waszej drużyny, prowadzi całą rozgrywkę od początku do końca.

Dom Kłódek to pełne szalonych pomysłów miejsce, w którym wyobraźnia odgrywa główną rolę. Wstąpcie do nas wraz swoją grupą (od 2 do 7 osób) i dajcie się zamknąć w tajemniczym pokoju. Czas mija! Tik tak, tik tak. Tylko od Was zależy wynik rozgrywki. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.domklodek-torun.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.domklodek-torun.pl:

Escape Room

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 11 Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: